M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Behind every art projects is the creative power.

d

le-x arkitekturë është një grup i përbërë nga arkitektë dhe dizajnerë, të specializuar në krijimin e projekteve inovative për jetesë moderne dhe hapësira publike. Puna jonë fokusohet në cilësinë, privatësinë dhe veçanërisht në funksionalitetin. Jemi të etur për të punuar me detyrat më të vështira dhe të pazakonshme. Ne mbajmë kontakt me klientët tanë gjatë projekteve në realizim për të bërë çdo projekt unik, të menduar nga vijat e para deri në detajet e fundit.

Awards

The Design Award 2018

MKEL / Liene Chihent

Director Club 22

Nature / Identity

Duis Aute Irure

Leart Mullaademi

Tailer & Branding

d f

Era Nagavci

Interior designer

s d

Edona Goxhuli

Construction project planner

Our team is
here to inspire you

Fierent abhorreant intellegam nam no. Eam minim di neglegentur te, ei etiamas corpora eam disentiun sea. Ut aeterno invidunt sententiae vel, assum adipisci eu vix. Ea ferri cetero ceteros eos, mea ne cibo dis entiet. Utinam aperiam vix ea, ad pri magna reque detracto, ea stet probo adole scens ei feugiat populo.

Frontend coding 0
Photography 0
Identity 0
Branding 0

Interested to work and cooperate? Contact us!