M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

apartamenti 50

 

Apartamentet në përgjithësi nuk njihen për hapësirat e tyre të gjera, të jetosh në një hapësirë nën 50 m2, megjithatë nuk do të thotë që një apartament nuk mund të jetë funksional dhe i hapur. Në këtë rast, dizajni elegant, stili modern dhe detajet minimaliste krijojnë hapësira të veçanta duke lënë njëkohësisht hapësira të hapura, me tone të qeta ngjyrash në sfond.

Client:

E. Aliu

Category:
Date: