M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

apartamenti BLYTA

 

Ngjyra nuk është e vetmja mënyrë për të bërë një hapësirë vizualisht interesante. Në fakt, kur shumë ngjyra të gjalla vijnë në lojë, është më lehtë për një hapësirë të krijojë një atmosferë dhe përfitoj vëmendjen. Ky apartament, qëndron neutral harmonisë së ngjyrave, të përbëra kryesisht nga ngjyrat e tokës, siç është e hirëta e çelur, kremi, e gjelbëra-pastel.

Client:

A. Blyta

Category:
Date: