M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

apartamenti ILM

 

Ky dizajn vie si version i dytë i një apartamenti në Prishtinë. Ambienti tani është dizajnuar në frymën Skandinave; elemente druri dhe në përgjithësi një minimalizëm në dizajn, duke e bërë hapësirën komplet ndryshe nga dizajni i versionit të parë. Meqenëse si planimetri ishtë drejtëkëndeshe, ne u munduam që edhe funksionet ti përshtasim ashtu, një kënd leximi me pamje nga oborri dhe një bibliotekë e vogël i japin atmosferës një pamje shumë komode dhe të ngrohtë.

Category:
Date: