M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

apartamenti MART

 

Apartamenti është projektuar në një mënyrë që të bëjë që të gjithë apartamentet të rrjedhin së bashku. Plani i dyshemesë është projektuar të ketë zona të ndara, por gjithashtu i gjithë apartamenti mund të jetë i hapur dhe i ajrosur.

 

Zona e dhomës së gjumit është një hapësirë me tre funksione: hapësira e krevatit, gardërobë për hyrje dhe hapësirë në studio. E gjithë kjo është e ndarë me dyer xhami, të cilat mund t’i mbyllni dhe hapni për ta bërë zonën të shkrihet në një. Dyert prej xhami ju japin hapësirë vizuale dhe gjithashtu ju japin dritë dhe akses në dizajnin e bukur.

 

Meqenëse ky është një apartament për një person, dyert e dhomës dhe zonës së ndenjes janë në xham, gjë që ju lejon të shihni modelin modern të drurit të korridorit. Dhoma e ndenjes është me të vërtetë funksionale me një kuzhinë me stil, e cila në të vërtetë nuk duket si një zonë tipike banimi me një kuzhinë të zakonshme dhe tryezë ngrënieje.

Client:

Martina C.

Category:
Date: