M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

apartamenti PULA

 

Ky enterier unik modern, ka nje theks te vertete te kendshem ne strukturen natyrale dhe ngjyren e materialeve te perdoura ne te gjithe apartamentin. Nje detal i bukur eshte fakti se ne secilen nga hapesirat perdoren ngjyra dhe lloje te ndryshme te detajeve. Cdo here zgjedhja eshte e bazuar ne perdorimin dhe funksionim sa me te mire te ambientit.

Client:

L. & V. Pula

Category:
Date: