M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

ARTING rooftop

 

Fokusuar nga një strukture ndriçimi për të dalluar objektin ne peizazhin urban te qytetit, enterieri i këtij restoranti ne çati përveç qe është identifikues i qytetit shkrihet njëkohësisht me hapësirën e brendshme duke ndërlidhur se bashku me pjesën e hotelit ne ketë objekt.

 

E ndare dhe njëkohësisht e ndërlidhur nga një veshje e njëtrajtshme minimaliste dhe me pamjen e mahnitshme ne horizontin e qytetit, hapësira e restorantit dhe lobit te hotelit kombinohen ne një vend mikpritës si për vizitoret e hotelit dhe për mysafiret e restorantit për një darke intime me miqtë.

Client:

Arting

Category:
Date: