M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

duplex LC

 

Ky propozim i ketij enterieri fokusohet me kombinimet dalluese të orendive, ndriçimit mbresëlënës, strukturave natyrore dhe siluetave moderne me hapje të mëdha, për të krijuar përvoja jetese pa dalë fare nga shtëpia. Një paletë e ngjeshur vë në pahë enterierin modern-industrial, ku elementët e dizajnit janë ose ngjyra ose format e guximshme.

 

Ndërsa, dhoma kryesore e gjumit është e rrethuar nga xhami për ta bërë dhomën më të madhe dhe më industriale, por aq luksoze dhe shike, ndërsa dhoma tjetër e gjumit është më komode dhe më e bazuar në ngjyrat e tokës me fokus në blu për një pamje të gjallë.
Client:

L. C.

Category:
Date: