M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

atelie FJOLLAHAXHISMAJLI

 

Enterieri i dizajnuar per kete atelie, shkrihet ne forma të pastra, të cilat theksojnë dimensionet e kufizuara të lokalit. Muret e zbardhura dhe dyshemeja e drurit formojnë sfondin për një shumëllojshmëri të ekspozimit, dritave dhe raftave. Një ndarje me pasqyre te mbeshtjelle ne perde në qendër të dyqanit, fokuson pjesën e ekspozimit që ndan kështu pjesën e ateliesë.

 

Paleta padyshim mban një theksim më femëror qe është aq elegant dhe mikpritës. Në shank është një përzgjedhje e copave të veshjeve, aksesorëve, artikujve prej lëkure dhe aksesore te nevojshëm per kreacionet.

 

Gjithë enterieri eshte i fokusuar rreth finesës dhe elegancës se vet profesionit, duke takuar kështu shume me delikatese dizajnin dhe materialet fine të përdoruara ne kete atelie.

Category:
Date: