M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

klina AURA

 

 

Kjo klinike eshte dizajnuar ne menyre qe pacientet te ndihen te relaksuar. Ambienti me ngjyra te ngrohta dhe gjelbrimi ne hapesire, bejne nje atmosfere shume komode dhe larg nga ndjenja e nje klinike klasike.

 

Qe klinika te mos kete ndarje fizike shume te vrazhda, pjesa e pritjes dhe pjesa e kontrolles jane te ndara me xham jo transparent, i cili krijon vazhdimesi dhe reflektim.

Client:

Aura

Category:
Date: