M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

IV apartamentet

 

 

Ideja e projektit synon t’i përgjigjet të gjitha kërkesave të tij, duke u përpjekur të përshtat hapësirën dhe të sigurojë rehati për çdo apartament. Me katër apartamente, secila e dizajnuara në version të veçant, ku secila prej tyre ka një qasje të hapur.

 

 

Si përfundim koncepti ishte krijimi i një hapësire jetese të ndritshme me atmosferë komode, zhvilluar nga lëvizje arkitektonike të thjeshta për të arritur apartamente shumë funksionale me hapësira të arsyeshme.

Client:

I.V.

Date: