M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

shtëpia 45

 

Nenkulmi i eshte dedikuar nje studios dhe nje mini apartamentit per musafire, i oraganizuar ne nje hapesire te perbashket ku mund te shijohet nje pamje panoramike. Lidhja me natyren luan nje rol te rendesishem ne kete projekt. Dizajni ka trajtuar ambientin e jashtem te oborrit si nje zgjerim te vete shtepise, duke sjelle nje atmosfere te ngrohte dhe atraktive.

Client:

F. Toshi

Date: