M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

shtëpia RHDK

 

Kjo hapësirë e bukur është frymëzuar për një interpretim super-modern me një ndikim neoklasik. Tonaliteti i ngjyrave të përzgjedhur është profilizim i sofistikuar i tradicionales dhe modernës, azhornuar në kombinimin me materiale magjepsëse, me karakteristika tradicionale siç janë dekoret dhe veshjet klasike të gjitha të çiftëzuara krahas qasjes moderne.

Category:
Date: