M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Tw        Fb        Ins

studio AHMETAJ

 

Edhe pse e vogël në sipërfaqe studio Ahmetaj ende arrinë të përfshijë hapësirë për të fjetur, qëndruar, ngrënë, gatuar dhe madje edhe argëtuar. Loja e mirë e detaleve në një ambient, si dhe kombinimi i mirë mes vete, sjellë një hapësirë mirë të trajtuar dhe njëkohësisht interesante.

Category:
Date: